Starší novinky (a více zobrazených)

13.1.2018
Všechny naše nabídky programů IPTV jsme rozšířili o Televizi Seznam. Přejeme příjemnou zábavu. Více informací o IPTV?
12.1.2018
Tento týden proběhlo v městském divadle vyhlášení sportovce roku 2017 města Slaného, u kterého jsme nemohli chybět. Pro pokračování klikni.
22.12.2017
Přejeme klidné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v celém novém roce 2018. Na konci roku opět po dobu svátků upravujeme otvírací dobu a provozní dobu infolinky.
6.12.2017
Nalezli jsme bezpečnostní díru v zařízeních compex wp54ag. Chyba umožňuje získat plnou kontrolu nad zařízením a odposlouchávat data. Všem našim zákazníkům používající toto staré zařízení jsme díru zalepili. Více se o bezpečnostní chybě dočtete zde. Je tam i videonávodu na zabezpečení a odlehčení vážnosti situace :)
4.12.2017
Sobotu 2.prosince jsme věnovali práci v plné síle. Celý náš tým se sešel na celofiremní poradu. Máte se na co těšit. Nebude vše pro nás lehké, ale výzvě se stavíme čelem a odhodlaně. A čeho se dočkáte v roce 2018?
18.11.2017
Před několika minutami v 14:03 došlo k výpadku jedné linky do internetu pro naši síť. Internet k vám již prýští jinou funkční trasou. V období mezi 14:03 - 14:09, docházelo k rekonfiguraci sítě. To se projevilo kratkým výpadkem připojení. Od této chvíle, i přesto že je jedna trasa "po tmě" na několik hodin, vám připojení funguje normálně a obvyklou rychlostí.
10.11.2017
Vážení občané Slaného, vážení zákazníci.
Dnes po pracích realizační firmy na našem stožáru došlo k velkému znečištění vozovky na sídlišti V Ráji. Pracovníci realizační firmy si byli vědomi vzniklé situace a problém se začal ihned řešit. Ještě dnes ve večerních hodinách, cca mezi 19-20, dorazí na místo čístící vůz, který uvede vozovku do původního stavu. Omlouváme se za dočasně vzniklé obtíže.
3.11.2017
Potřebujete občas změnit IP adresu svého připojení? Třeba pro hlasování v anketě, obejití blokace cizího serveru apod? Podpořili jsme nepracovní aktivitu našeho zaměstnance Jana Ševčíka. Naprogramoval aplikaci TOR IP Changer. Díky zabudované komunikaci sítí TOR Vám umožní "pro váš prohlížeč" změnit IP adresu během několika málo sekund. Aplikaci můžete stahovat z odkazu na našich stránkách v sekci ke stažení.
29.10.2017
Vážení zákazníci, vzhledem k povětrnostním podmínkám a výpadkům elektrické energie, mnoho našich vysílačů jede na baterie. Více informací o vichřici, stavu sítě a řešení.
12.10.2017
V Drnově jsme zprovoznili nový vysílač! Pokrytí pro obec je tak výrazně vylepšeno. Více o pokrytí Drnova
22.8.2017
Během posledního čtvrtroku jsme zaznamenali narůstající pokusy o DDoS útoky na naši síť, které včera gradovaly. Tyto útoky mohly zejména v nočních hodinách způsobit kratičké výpadky některých jednotlivých routerů. Síť však jako celek útokům odolávala. Dnes jsme dosáhli takové konfigurace sítě, že by měla sama - i díky znalosti způsobu předchozích útoků - detekovat i útoky budoucí a rovnou zamezit takovýto nežádoucí provoz. Omlouváme se za chvilkové výpadky připojení. Pokud vás zajímá více o tom, co je DDoS a jak se mu bráníme, čtěte zde.
27.7.2017
Blokace domén v síti skvely.net. Dle platné legislativy a nařízení ministerstva financí jsme povinni blokovat přístup na některé domény. Více informací o blokování domén se dozvíte zde.
1.7.2017
Během května a června jsme prováděli úpravu vysílače "velka-bucina". Během úprav po několik dní docházelo ke krátkým několikaminutovým výpadkům. Tímto článkem Vám chceme přiblížit rozsah prací a postupů, které na sile naši technici provedli a možnosti které jsme při úpravě měli. Pro pokračování klikni
12.6.2017
Omlouváme se za dnešní půlhodinový výpadek internetu pro některé naše zákazníky. Cca mezi 13:30 - 14:00. Chyba nastala při nahrání aktualizovaného systému pro řízení sítě na naše routery.
1.6.2017
Vážení zákazníci, dne 14.6 dojde na celém sídlišti a tím i v naší kanceláří k výpadku elektrické energie. Provoz kanceláře bude omezen. Více informací ohledně omezení provozu kanceláře během přerušení dodávky elektřiny.
18.5.2017
Vážení zákazníci, velmi se Vám omlouváme za snížení rychlosti připojení mezi 15:00 - 19:15 v lokalitách Slaný-Žižkova, část Smečna a jejich okolí. Závada na páteřním spoji je již odstraněna. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek večera.
30.3.2017
Dnes jsme opět pomáhali zpestřit výuku studentům 3. a 4. ročníku SOŠ a SOU Kralupy nad Vltavou. Naši zaměstnanci na dnešní téma "výstavba sítí" přivezli optickou svářečku a spoustu síťových komponent. Studenti si vyzkoušeli svařování optických vláken, zapojování optických kabelů, osazování miniGBIC modulů do switche, krimpování datových kabelů do patch panelu a také opravy chybného zapojení. Fotografie a celé povídání najdete na našem facebooku.
27.3.2017
Přinášíme ucelený souhrn navýšení rychlostí, které proběhlo na začátku jara 2017. Zobrazit souhrn změn.
27.3.2017
Navýšili jsme rychlosti našich tarifů! Zejména upload je výrazně zvýšen. Všem našim zákazníkům jsem samozřejmě nastavení rychlostí automaticky aktualizovali a můžete si tak ihned vychutnat vyšší rychlost Vašeho připojení. Podívejte se na naši nabídku tarifů a odhalte o kolik jste rychlejší.
13.2.2017
Hledáme posilu pro náš tým. Hledáme schopné muže i ženy, které nezastaví závěje, mráz či bláto. Kteří si prosekají cestu v dobravní zácpě, vylezou na stožár s anténou u pasu a umí se usmívat na zákazníka. Hledáme ty, kteří se rádi zabývají moderními technologiemi. Je nám jasné, že místo příboru používáte hasák a kleště a v uchu máte bluetooth, ale máme pro to pochopení. Více informací o pracovní pozici
11.2.2017
Vážení zákazníci, v současné chvíli řešíme potíže se spojením pro Stochov a okolí. Náš páteřní spoj je rušen a vypadává. Během výpadku dojde k přesměrování provozu na záložní trasu, tím se dočasně sníží rychlosti připojení místo úplného výpadku. Situaci se spojem analyzujeme a pracujeme na trvalém vyřešení.
6.2.2017
Vážení zákazníci, Od soboty 18.2 do pondělí 20.2 bude na všech settopboxech služby ipTV dostupný kanál HBO3 HD ať už máte jakkýkoliv nabídku programů. Přejeme příjemnou zábavu.
19.1.2017
Vážení zákazníci, v širokém okolí Zlonic došlo k výpadku elektrické energie. Naše vysílače budou ještě několik hodin fungovat na bateriích. V případě, že však nedojde k obnovení dodávky elektrické energie, dojde k výpadku. V této situaci nejsme schopni pro všechny vysílače zajistit náhradní napájení naší elektrocentrálou. V tomto okamžiku máme potvrzen výpadek ve Dřínově, ve Zlonicích, v Šlapánicích, v Beřovicích, v Královicích, Otrubech a Želevčicích.
19.12.2016
Na konci roku dochází k mírné úpravě obvyklé pracovní doby a provozu infolinky. Provoz kanceláře a infolinky na konci roku 2016.
9.12.2016
Vážení zákazníci, dnes jsme zaznamenali přes desítku falešných hlášeních nefunkčního internetu. Vždy pomohl restart počítače. Zřejmě se jedná o nějakou chybu určité aktualizace vašeho systému. Pokud Vám v nejbližších dnes vypadne internet, zkuste nejdříve restartovat počítač, případně vyzkoušejte připojení na druhém počítači či telefonu.
23.11.2016
Hledáme posilu pro náš tým. Volné místo na pozici recepční! Chcete vědět víc a být součástí našeho týmu?
5.10.2016
Faktura za internet - přenesení daňové povinnosti. Vážení zákazníci, od 1.10.2016 je možné, že se na Vás vztahuje nové nařízení vlády 296/2016 Sb, a je třeba faktury za naše služby vystavovat v režimu přenesené daňové povinnosti. Více se dozvíte v následujícím článku přenesení daňové povinnosti.
27.9.2016
Hledáme administrátory sítě skvely.net. Znáte počítače, routery a chcete poznávat nové technologie? Přečtěte si o nabízené pozici víc a ozvěte se nám!
18.9.2016
Problém s připojením v okolí Plynárenské ulice ve Slaném? Vyřešeno! Během druhého zářijového týdne se začaly objevovat a narůstat problémy s přenosem dat pro zejména pro některé panelové domy. Více informací v následujícím článku.
28.7.2016
Hledáme posilu pro náš tým. Hledáme technika sítě skvely.net! Pro více informací o nabízené pozici stačí kliknout.
3.6.2016
Se svolením redakce Slánských listů přinášíme rozhovor s naším jednatelem o problematice a rozvoji internetových sítí.
30.5.2016
19.5.2016
Rozhodli jsme se podpořit iniciativu Přichází Cenzor! Naše společnost vždy ctila a bude ctít síťovou neutralitu! Nepřejeme si, aby byl internet v naší zemi a v naší síti jakkoliv cenzurován. Pokud Vás problematika zajímá, můžete se podívat na https://www.prichazicenzor.cz/
1.4.2016
Přinášíme Vám exkluzivní video ze zahájení výkopových prací optické sítě na sídlišti Slaný - Pražská. Pro přehrání videa klikni.
30.3.2016
Hledáme nové techniky naší sítě skvely.net, chcete pracovat v našem týmu? Více informací o volném místě technik sítě skvely.net
31.1.2016
Pro potřeby naší sítě jsme vyvinuli a zprovoznili řízení vysílacího výkonu klientských stanic. Přečte si více o našem unikátním řešení.
20.1.2016
Vážení zákazníci, včera večer došlo k poruše hlavního páteřního spoje pro Velvary a široké okolí. Situaci řešíme a již během dnešního večera předpokládáme instalaci náhradního spoje. Situaci nejsme schopni více urychlit, je nutné totiž původní spoj demontovat a na jeho místo nainstalovat náhradní. Internet Vám ve velmi omezené podobě funguje díky záložnímu spoji, ale ten nemá kapacitu pro dosažení rychlostí na které jste zvyklí.
18.1.2016
Vážení zákazníci, nefunguje nám odesílání potrvzovacích SMS ze zákaznické sekce. Jedná se o blokaci ze strany mobilního operátora. Na vyřešení problému pracujeme. V případě potřeby potvrzení akce, nám prosím zavolejte nebo napište.
4.1.2016
Hledáme posilu pro náš tým na pozici administrátor sítě skvely.net (správa sítě, nastavení wifi atd..) Chcete vědět víc?
24.12.2015
Nadělili jsme vyšší rychlosti internetu pro všechny naše zákazníky. Přejeme příjemné prožití Vánoc.
10.12.2015
Na konci roku 2015 dochází k malé úpravě obvyklé otvírací doby. Provoz kanceláře a infolinky na konci roku 2015.
17.10.2015
V sobotu kolem 16 hodiny došlo k výpadku jedné linky do internetu, používanou hlavně pro Slaný. Bohužel nedošlo přímo k výpadku daného spojení, ale zřejmě došlo k problému u jednoho národního providera a provoz odeslaný do jeho sítě se "ztrácel". Během několika minut jsme problém diagnostikovali a vadnou linku do internetu jsme pro použítí v síti zakázali. Internet Vám tedy bude normálně fungovat dál. Naše síť totiž využívá 3 různé napojení do internetu v 3 různých místech.
2.8.2015
Vážení zákazníci, ve dnech 27-28.8 (čt - pá) bude uzavřena naše kancelář vzhledem k nutnosti provedení stavebních úprav.
25.3.2015
skvely.net IPTV Digitální televize v síti skvely.net (IPTV)
Kvalitní, komfortní sledování televizních programů na vaší televizi či monitoru. Vysoká kvalita televizních kanálů v HD rozlišení. Možnost zpětného sledování programů či jejich zobrazení na tabletu a telefonu. To vše je digitální TV od "skvělýho netu". Více informací o digitální televizi.
27.2.2015
Garantované spoje a rychlý internet Připravili jsme pro vás nabídku další služby: Tarify G - garance. Jsou navrženy pro nejspolehlivější bezdrátové připojení do internetu. Během února se o tom přesvědčilo již několik zákazníků. Přesvědčte se také!
8.2.2015
Omlouváme se za výpadek vysílače Velká Bučina, určený pro Velvary a široké okolí. Časně ráno došlo k výpadku elektrické energie. Naši technici situaci řeší. Vyřešení očekáváme cca do 13 hod.
30.12.2014
Otvírací doba kanceláře bude 31.prosince 2014 zkrácena do 18hod. Dne 1. ledna 2015 bude infolinka v provozu až od 14 hod.
29.10.2014
Zrychlujeme! Zákazníkům, kteří jsou připojeni v domech s optickým vláknem, je měněn tarif z K na OK. Tarify OK mají navýšené maximální rychlosti a také upload. Je zbořena hranice 100Mbit :-) a nejvyšší tarif K777 nemá v okolí Slaného přímou konkurenci. Specifikaci OK tarifů naleznete zde.
29.9.2014
Poslední dobou jsme zaznamenali případy prasknutých stahovacích pásek a tím zničených zařízení. Přečtětě si jak to řešit.
1.9.2014
Vážení zákazníci, nedopatřením jsme při rozesílání zářijové faktury poslali některým z Vás i email se srpnovou fakturou. Za chybu se omlouváme. Stav uhrazení faktur si můžete zkontrolovat v zákaznické sekci.
29.7.2014
SKVELY.DEN: Přijďte v sobotu 2.8.2014 na plovárnu ve Slaném! Chcete vědět víc?
29.7.2014
Hledáme administrátora WAN/LAN sítě na pozici admin junior. Nabídka platí do 31.8.2014. Zajímá Vás více?
25.7.2014
Připravili jsme pro Vás další značkové předměty skvely.net které si můžete pořídit za věrnostní body. Více se dozvíte v článku o věrnostních bodech.
23.7.2014
Dnes dopoledne postihl část sítě slany-raj a některé vysílače v okolí připojené na tento náš vysílač až 3 hodinový výpadek. Výpadek služeb se dotkl přibližně 10% připojených zákazníků. Omlouváme se za potíže. Problém způsobovalo jedno vadné zařízení, které svoji závadou dokázalo znefunkčnit celou topologii switchů ve vysílací lokalitě a to komplikovalo nalezení příčiny chyby. S takovýmto projevem chyby jsme se ještě nesetkali a pokusíme se jí pro lepší pochopení v naší laboratoři reprodukovat. Vadné zařízení je samozřejmě již vyměněné.
18.7.2014
Také máte přání být zdarma celé léto na plovárně? Nám se to podaří! Najdete nás na plovárně ve Slaném jako plovarna_skvely_net a žádné čáry ani hesla nemusíte znát.
2.7.2014
Připravili jsme několik fotek našeho týmu, který se bude o Vás u Vás během léta starat. Fotky byly pořízeny u našich vysílačů nebo s výhledem na místa s pokrytím. Další fotky také naleznete na našich facebookových stránkách. Zobraz fotogalerii.
1.7.2014
Dnes jsme zaznamenali potíže se zahraniční konektivitou. Dotčeny jsou zejména stránky facebook.com. Tuto situaci nejsme schopni ovlivnit. Veškeré diagnostické informace jsme předali administrátorům tranzitních sítí, abychom usnadnili vyřešení tohoto stavu. České weby a sítě, připojené přes výměnné centrum NIX.cz fungují správně.
20.6.2014
Na konci června začnou stavební práce na druhé fázi optické sítě ve Slaném. Jakmile budeme vědět konkrétní termíny připojení jednotlivých domů, kontaktovat správce či vlastníky jednotlivých domů. Více informací o optické síti ve Slaném.
4.6.2014
Hledáme posilu pro náš tým. Nabízíme pracovní místo na pozici recepce.
28.3.2014
Zprovoznili jsme optický kabel do dalších dvou panelových domů: Vikova 273 a Vikova 274. Uživatelé si mohou odteď užívat skvělých odezev a maximálních rychlostí K tarifů. Více o projektu naší optické sítě se dozvíte v tomto článku o projektu optické sítě
2.3.2014
Zprovoznili jsme první optickou podzemní trasu ve Slaném pro síť skvely.net! Zjisti si více o optické síti.
31.1.2014
21.1.2014
V prosincovém srovnání rychlostí internetového připojení, jsme se dle serveru DSL.cz, umístili v první desítce wifi sítí. Článek najdete na http://www.dsl.cz/clanek/3030-namerene-rychlosti-internetu-na-dsl-cz-v-prosinci-2013
23.12.2013
Na konci roku dochází k malé obvyklé úpravě otvírací doby. Otvírací doba kanceláře a provoz infolinky na konci roku 2013.
21.11.2013
Zítra, tedy v pátek 22.11, dojde na sídlišti na Dolíkách k výpadku elektrické energie. Naše kancelář bude v provozu, ale omezeném. Nebude se svítit a nebudou přítomni všichni pracovníci. Nicméně díky záložním zdrojům a elektrocentrále budeme schopni zajistit běžnou agendu kanceláře. Naplánované akce mimo kancelář proběhnou dle plánu.
8.11.2013
Možná se i ve Vašem domě objevila nabídka rychlejšího internetu naší konkurence. Pokud se chcete dozvědět více, připravili jsme srovnání.
4.11.2013
Potřebujete výkonný a zároveň tichý počítač? Nesnižujte se ke kompromisům. Navrhneme Vám tichý počítač s vodním chlazením.
17.10.2013
V pondělí 21.10 budemě měnit L3 switch na páteřní síti, konkrétně se jedná o výměnu v naší budově "zlonice-optika" Výměna bude probíhat mezi 5-9 hodinou ranní. Postup prací je naplánován tak, aby nedošlo k výpadku internetu na Vašem připojení. Během výměny, bude komunikaci "se světem" zajišťovat druhý router na Kladně a ve vašich počítačích nic nepřenastavujte a neměňte. Během výměny nebude fungovat nativní IPv6 konektivita (to se týká necelé desítky uživatelů) ta bude zprovozněna až následně.
4.10.2013
Ve Slaném v sídlišti Na Dolíkách připravujeme projekt optické sítě - stav akce zjistíte v informačním článku o optické síti slany-doliky
10.9.2013
V objektech s datovou kabeláží jsou nyní dostupné nové tarify, které jsou rychlejší a za stejný peníz! Nové maximální rychlosti Vašeho připojení upravíme automaticky. Více informací o nových tarifech za připojení řady K.
26.8.2013
Na konci srpna 2013 o nás vyšel článek v časopise PLUS, který je přílohou Slánských listů. Přinášíme Vám přepis článku.
27.6.2013
Rychlejší internet za vysvědčení! Máte vy nebo vaše děti na vysvědčení jedničku? Řekněte si o rychlejší internet! Více informací o akci: Vysvědčení 2013.
26.6.2013
Během čtrtka a pátku (27. a 28.6) proběhnou úpravy na hlavních spojích naší sítě. Budeme měnit spoje za výkonější, aby to o prázdninách svištělo rychleji :). Pokud vše dopadne dobře, nemělo by dojít k žádnému výpadku, ale mohou nastat nepředvídatelné okolnosti a může dojít ke krátkým výpadkům internetu. Prosíme o strpení, pokud by Vám připadalo, že vám internet nejde či leze pomalu, zavolejte, napište, poskytneme bližší informace a situaci prověříme.
16.5.2013
Zprovoznili jsme novou verzi webové aplikace pro testování rychlosti stahování Vašeho internetového připojení. Vyzkoušejte i Vy speed.skvely.net a zjistěte si, jakou rychlost vymáčknete z Vašeho počítače.
25.4.2013
Na serveru rychlost.cz je zveřejněn graf skutečně dosažených rychlostí našich zákazníků. Doplnili jsme jej o informace o tarifech. Zjistěte si více o skutečných rychlostech připojení k internetu v síti skvely.net! A jak šlape internet Vám? Klidně nám napište, třeba na naší facebookové stránce.
17.4.2013
Hledáme obchodního zástupce pro náš tým. Celé znění nabídky a podmínek pracovní pozice: obchodní zástupce
28.3.2013
Připravili jsme pro Vás na facebooku album Aprílová kancelář.
21.3.2013
Přijmeme nového zaměstnance. Společnost Altnet s.r.o. hledá drsné muže a ženy, ... pro pokračování klikni
13.3.2013
Dnes v noci, nám "nějaký dobrák", ustříhl napájecí a optické vedení k vysílači u Dřínova . Chybí nám cca 20 metrů vedení. Cena napájecího kabelu 300 Kč, optického také 300 Kč, ale způsobená škoda a náprava tohoto poškození bude trvat několik dní. Budeme muset nahradit část převěsu, napojit elektrický kabel a hlavně napojit optický kabel. Hodnota ukradeného části kabelu 0 Kč. Omlouváme se za způsobený výpadek, v tomto okamžiku je již v provozu náhradní rádiová trasa, takže internet běží všem ve Dřínově.
11.3.2013
Výrobci Novosibirského regionu (Rusko) navštíví Českou republiku v rámci podnikatelské mise a naše společnost byla přizvána aby se této návštěvy zúčastnila. Tohoto pozvání si velmi vážíme. Více informací...
1.3.2013
Na některých březnových fakturách je chybně uvedené datum konce měsíce března na 30-tý den. Službu máte samozřejmě zaplacenou do 31. března. Omlouvám se za chybu. Jedná se o "záhadu" v našem systému a na její opravě pracujeme. V případě, že chcete položku na faktuře opravit, napište nám, zašleme vám opravenou verzi.
29.1.2013
Snížili jsme cenu za volání do mobilních sítí na 2.4 Kč vč DPH! Více informací o službě a cenách za volání přes internet
23.1.2013
Po delší době jsme provedli nezávislé srovnání s konkurencí našich tarifů, protože musíme držet krok s celkovým vývojem. Výsledky testů a odkaz na zdroje informací.
28.12.2012
Otevírací doba naší kanceláře v pondělí 31.12. bude zkrácena. Otevřeno bude pouze do 17 hod. Ostatní pracovní dny bude otevřeno tak, jak jste zvyklí. O státní svátky máme zavřeno.
11.12.2012
Na naší facebooké stránce probíhá soutěž o dárkové předměty. Máte možnost vyhrát také.
10.12.2012
Pokud přemýšlíte nad tím, jak se změní cena za internet, v souvislosti s nejistým zákonem o DPH a několik "platných" variant, zůstaňte v klidu. Ceny uvádíme vždy s DPH a tak naše připojení bude stát pořád stejně. Tedy 333, 512, 777, .... Kč.
19.11.2012
Průměrná rychlost našeho připojení již trvale překračuje 10Mbit! Více informací o průměrných hodnotách našeho připojení.
9.11.2012
Dokončujeme modernizaci našich zařízení na vysílači v Líském a okolí. Více informací o průběhu akce.
24.10.2012
Dnešním dnem je dostupné naše připojení v Horní Kamenice (administrativní součást obce Vraný) Více informací o připojení v Horní Kamenici
5.10.2012
Od 1.11.2012 budeme zákazníkům, kterým zasíláme faktury v papírové formě, namísto obyčejného dopisu posílat dopis doporučený. Pokud Vám doporučený dopis nevyhovuje, pak si můžete nechat faktury zasílat emailem nebo je stahovat v zákaznické sekci . Nyní máte možnost si přímo v zákaznické sekci nastavit či zrušit zasílání faktur na email, případně i zrušit zasílání faktur v papírové podobě.
31.8.2012
Rozšířili jsme naší nabídku o přenosné VoIP telefony. A také jsem přidali pár tipů na možné zapojení a namapování telefonních čísel. Vhodné pro domácnosti či menší kanceláře. A pokud v článku nenajdete, to co potřebujete vědět, nebojte se nás zeptat. Více informací je v našem článku.
11.7.2012
Opět rozšiřujeme pokrytí naší sítě. V současné době je naše připojení dostupné i v Hostouni. Více informací o pokrytí Hostouně.
29.6.2012
Rozšířili jsme pro Vás nabídku značkových předmětů skvely.net, které si můžete koupit za věrnostní body. Vybavte se na léto skvělým baťohem nebo deštníkem a vyražte na výlet! Více informací o věrnostních bodech a dostupných předmětech. Všechny předměty jsou v dostatečném množství k dispozici kdykoliv v naší kanceláři.
28.6.2012
minipočítač Překáží Vám Váš počítač a hledáte menší řešení? Zjistěte si více informací o mini počítačích. Již přes pět let sami používáme minipočítače k plné spokojenosti jak pro fungovávání naší kanceláře, tak jako páteřní routery na naší siti. A pokud máte dotaz, nebojte se nás zeptat.
27.6.2012
Opět jsme rozšířili pokrytí naší sítě. Zprovoznili jsme vysílač pro Ješín a okolí umístěný přímo v Ješíně. Více informací o pokrytí Ješína.
21.6.2012
Dnes na Kladně došlo k masivnímu výpadku elektrické energie, který stále trvá. Naše jedno gigabitové optické připojení je nedostupné, ups jsou vybité. K výměně baterií však nebudume přistupovat, internet Vám funguje naší druhou optickou linkou od Zlonic plnou rychlostí. Možná jste si všimli kolem 16 hodiny krátkého výpadku, cca 1 minutu, kdy došlo k automatické rekonfiguraci sítě.
19.6.2012
Omlouváme se za drobné výpadky pro Čeradice, Kobylníky, Páleček a Stradonice. V zemědělském areálu v Kobylníkách již 16 hodin nefungují elektrické rozvody, které kromě jiného napájí i náš vysílač. Pravidelně měníme baterie v našem záložním zdroji, abychom zajistili funkčnost sítě. Při výměně baterií, dojde však ke krátkému výpadku.
15.6.2012
V síti skvely.net máte možnost připojení i pomocí IPv6 protokolu. Více informací o získání IPv6 adresy a o IPv6 obecně . Pokud nevíte co je IPv6 nemusíte vůbec panikařit a nemusíte nic dělat. Zatím o nic nepřicházíte. Jakmile bude připojení pomocí IPv6 nezbytné bude u Vás vše nastaveno.
22.5.2012
Skvely.net vás naučí tisknout si peníze! Vytiskněte si v zákaznické sekci kupón na slevu 512 Kč a darujte ho. Až se obdarovaný připojí, on získá slevu 512 Kč a vy získáte dalších 500 Kč. Není to krásné, tisknout si peníze? :) Kupón je součástí AKCE: Dejte o nás vědět a zjednodušuje předání informací. Více se dozvíte v zákaznické sekci.
16.5.2012
Již čtvrt milionu korun vyplatila společnost Altnet s.r.o prostřednictvím věrnostnních bodů svým zákazníkům. V takto úspěšném programu budeme pokračovat i do budoucna. Více informací vám přinášíme v krátkém informativním článku