Novinky

18.11.2017
Před několika minutami v 14:03 došlo k výpadku jedné linky do internetu pro naši síť. Internet k vám již prýští jinou funkční trasou. V období mezi 14:03 - 14:09, docházelo k rekonfiguraci sítě. To se projevilo kratkým výpadkem připojení. Od této chvíle, i přesto že je jedna trasa "po tmě" na několik hodin, vám připojení funguje normálně a obvyklou rychlostí.
10.11.2017
Vážení občané Slaného, vážení zákazníci.
Dnes po pracích realizační firmy na našem stožáru došlo k velkému znečištění vozovky na sídlišti V Ráji. Pracovníci realizační firmy si byli vědomi vzniklé situace a problém se začal ihned řešit. Ještě dnes ve večerních hodinách, cca mezi 19-20, dorazí na místo čístící vůz, který uvede vozovku do původního stavu. Omlouváme se za dočasně vzniklé obtíže.
3.11.2017
Potřebujete občas změnit IP adresu svého připojení? Třeba pro hlasování v anketě, obejití blokace cizího serveru apod? Podpořili jsme nepracovní aktivitu našeho zaměstnance Jana Ševčíka. Naprogramoval aplikaci TOR IP Changer. Díky zabudované komunikaci sítí TOR Vám umožní "pro váš prohlížeč" změnit IP adresu během několika málo sekund. Aplikaci můžete stahovat z odkazu na našich stránkách v sekci ke stažení.
29.10.2017
Vážení zákazníci, vzhledem k povětrnostním podmínkám a výpadkům elektrické energie, mnoho našich vysílačů jede na baterie. Více informací o vichřici, stavu sítě a řešení.
22.8.2017
Během posledního čtvrtroku jsme zaznamenali narůstající pokusy o DDoS útoky na naši síť, které včera gradovaly. Tyto útoky mohly zejména v nočních hodinách způsobit kratičké výpadky některých jednotlivých routerů. Síť však jako celek útokům odolávala. Dnes jsme dosáhli takové konfigurace sítě, že by měla sama - i díky znalosti způsobu předchozích útoků - detekovat i útoky budoucí a rovnou zamezit takovýto nežádoucí provoz. Omlouváme se za chvilkové výpadky připojení. Pokud vás zajímá více o tom, co je DDoS a jak se mu bráníme, čtěte zde.

Archiv novinek

Archív všech zveřejněných aktualit na našem webu.

Novinky na facebooku

Chcete být neustále v obraze o dění v naší síti? Sledujte náš facebook a nic vám neuteče!

Mohlo by vás také zajímat

Věrnostní body

U nás k našim službám dostáváte něco navíc, zavedený program věrnostních bodů.

Proč si nás vybrat?

Několik otázek nad kterými je dobré při výběru služby uvažovat.

Porážíme konkurenci

Srovnání konkurenčních nabídek

Velkokapacitní záložní zdroje

Od roku 2007 používáme v naší síti velkokapacitní záložní zdroje vlastního návrhu. Byli jsme jedni zprvních lokálních ISP, kteří toto řešení zvolili.